Z archívu: Hanka ve slovenském pořadu INKOGNITO a v českém HÁDEJ KDO JSEM

Napadá Vás otázka co je to pořad INKOGNITO? Pokud tento článek nyní čtou slováci, tak mohou tento odstavec klidně přeskočit, protože tento pořad určitě znají. Pro nás čechy tento program trochu osvětlím. Pořad INKOGNITO je na stejný způsob jako u nás v česku pořad Hádej kdo jsem, který před nějakou dobou vysílal televizie Prima. My se, ale nyní přesuneme do poslední části programu, kde pro „hádače“ byl připraven nějaký zajímavý host( buď to byl nějaký sportovec, zpěvák či herec apod.).

Video a další informace se dozvíte čtením dále …

Z jednom dílu pořadu INKOGNITO nakonci vystupovala i Hanka Zagorová. A vy se nyní můžete podívat jak to vypadalo. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu, ale již takto bylo video nahráno na youtube uživatelem Erik Kollarik (tzn. že na video nevlastním jakékoliv práva).


A nyní se podívejte na českou verzi, která jak už je výše zmíněno nesla název HÁDEJ KDO JSEM a tento pořad na TV Prima uváděl pan Ondráček. Hanka zde na konci zazpívala v té době novou píseň Adieu (pořad byl vysílán 6.8.2008)
Video na youtube nahrál uživatel topsdes – tzn. že na video nemám, žádná práva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>