Dovolená a následná oslava !

V médiích, ale také i na sociálních sítí, jsme si mohli povšimnout jak si Hanka užívá své prázdniny, po několika prázdninových dnech odcestovala se Štefanem na jejich chalupu do španělské Malazi a odtud pozdravovala prostřednictvím svého facebooku všechny své fanoušky! (viz. obr. níže)

zdroj zprávy facebook.com – zagorovahana.cz

Po skončení své dovolené, ale volno Hanky a Štefana ještě neskončilo ! Po pár dnech slavil Štefan Margita své 59 narozeniny. A slavil je v pěkném stylu. Oslava se odehrávala v restauraci Aureola, a ta se nachází až ve 27. patře. Podle blesk.cz se zde jedly různé mořské plody, ryby, sushi a popíjelli bílé víno a prosecco. Samozřejmě, že na každé narozeninové oslavě nesmí chybět dárky a tak dostal Štefan od své manželky Hanky značkovou košili a kalhoty a od svých přátel dostal různé láhve vína a květiny.

Nejen Štefan, ale i Hanka se dobře bavili na narozeninové oslavě byly také přátelé od Štefana, ale i jeho maminka, které je leto 95 let!

Dále podle zpráv blesk.cz bude mít Štefan příští rok kulatiny a chystá velký koncert v Národním divadle ! Máme se určitě na co těšit 🙂

zdroj fotografii – facebook.com, blesk.cz

One thought on “Dovolená a následná oslava !

  1. eva

    sou to krásní lidé a moc jim přeji aby byli stále takoví jaký sou nebo Štefán a Hanka sou úžasní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>