Zagorová: „Princ na bílém koni přijede jen jednou“

Chtěla být herečkou, jenže osud ji postavil na jiná pódia, a stala se zpěvačkou. Popularita jí přinesla slávu, ale zkomplikovala osobní život. O vztahu se Štefanem Margitou to neplatí. Trvá už dvaadvacet let a je bez mráčku. A pořád je to láska jako trám.

Rozhovory dělá Hana Zagorová nejraději doma. Bylo to tak i v našem případě. Vyprovodila totiž svého muže Štefana Margitu na letiště a měla hodinu času.

Balíte svému muži kufry?

Kdysi jsem to dělala, ale to bylo dávno, možná před dvaceti lety. Teď už se můj muž balí sám, protože přesně ví, kam si co uloží. Když bereme jen jeden kufr, Štefan nachystá svoji hromádku, já taky tu svoji a rychle to zabalíme společně. Horší je to s vybalováním. Připouštím, že někdy zůstává nevybalený otevřený kufr až do příštího dne. Nikomu se do toho nechce.

Co tam musíte mít?

Štefan má takové zaklínadlo. Říká vždycky „Šaty, boty, noty.“ V čem bude stát na jevišti nebo to, co potřebuje ke svému povolání, to musí mít s sebou určitě. Ale jinak jsou to běžné věci, které balíme do kufru všichni.

Máte ideální příležitost srovnávat špičkový popový a operní hudební svět. Obvykle se operní a popoví zpěváci pomlouvají, že mezi těmi druhými panuje veliká řevnivost.

Nevím, kdo co říká. Myslím si, že u opery je trochu veseleji než v našem popovém světě. Ale neznám ho zase až tolik. I když jsem někde se Štefanem třeba šest týdnů, nechodím s ním na zkoušky, jdu až na premiéru.

ZDROJ A ZBYTEK ROZHOVORU ZDE: http://www.kafe.cz/celebrity/hana-zagorova-princ-na-bilem-koni-prijede-jen-jednou-31172.aspx#.VB7TthYmxuM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>